Vítězná digitální piana

 Březnové vydání prestižního měsíčníku dTest obsahovalo mimo jiné i výsledky testu digitálních pian (březen 2012). Do testování byla zařazena digitální piana několika značek – Yamaha, Kawai, Roland, Casio, Korg a Kurzweil.

 Modely, které byly testovány obsahovaly vždy 88 kláves, tři pedály (piano, sostenuto, fortel), funkci metronomu, dva výstupy pro sluchátka, MIDI vstup i výstup, halový efekt, jemné ladění a transpozici výšky tónu.

Společnost CMI Melodia a.s. – Yamaha specialista nabízí v rámci svého internetového obchodu Cmias.cz rovněž digitální piana výše zmíněných značek.

 Kdo se stal vítězem testu?

 Nejlépe hodnoceným digitálním pianem se stal model společnosti Yamaha. Konkrétně se jedná o digitální piano Yamaha Clavinova CLP-430. Toto digitální piano je možné zakoupit buď v internetovém obchodě Cmias.cz, případně v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové. K dispozici je v několika barevných provedeních. Společnost CMI Melodia a.s. dodává digitální piano Yamaha Clavinova CLP 430 včetně stojanu, držáku sluchátek a českého překladu uživatelského manuálu.

 Výhodný nákup? Opět Yamaha…

 Časopis dTest zároveň zveřejnil v rámci testu i tip na výhodný nákup. To znamená, že vybral model digitálního piana, které splňuje potřebné požadavky ze strany uživatelů a zároveň je k dispozici za výhodných cenových podmínek.

 I v tomto případě se jednalo o digitální piano značky Yamaha, což nás jakožto Yamaha specialistu velmi těší. Model Yamaha Arius YDP-181 se v současné době pohybuje těsně nad hranicí 30tis. Kč s DPH.

 V internetovém obchodě Cmias.cz si můžete prohlédnout u detailu obou produktů i videorecenzi, která vám blíže představí jednotlivé modely. Zároveň máte možnost si k digitálním pianům zakoupit i příslušenství, případně se poohlédnout po dalších modelech nejen značky Yamaha.

 Zdroj: Časopis dTest, březen 2012

 

Další informace